piątek, 29 maja 2015

SYNCHROLINE AKNICARE


  
OD PRODUCENTA:
Głębokie oczyszczanie skóry trądzikowej oraz działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia skóry. 

WSKAZANIA: 

Skóra trądzikowa w okresie dojrzewania, wrażliwa, podrażniona i miejscowo przesuszona. 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Nakładać na skórę twarzy, można spłukać wodą. 

SKŁADNIKI AKTYWNE: 

Cytrynian trietylu, MSM (dimetylosulfon). Nie zawiera retinoidów ani antybiotyku. 

OPAKOWANIE: 

Butelka 200 ml OD PRODUCENTA:
Delikatne oczyszczanie skóry trądzikowej z tendencją do przetłuszczania się. Działanie matujące i odświeżające.

WSKAZANIA
Trądzik u osób dojrzałych oraz w ostatniej fazie okresu dojrzewania.

SPOSÓB UŻYCIA
Stosować na skórę twarzy (omijając okolice oczu i ust), pozostawić na chwilę, a następnie spłukać wodą.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
 
Kwas pirogronowy. Nie zawiera retinoidów ani antybiotyku.

OPAKOWANIE
Butelka z dozownikiem 200 ml


MOJA OPINIA:
Niestety z problemem trądziku borykam się już od dość dawna. Jakiś czas temu, miałam okazje testować krem pod oczy marki SYNCHROLINE, byłam nim na tyle zachwycona, że postanowiłam przetestować dwa kolejne kosmetyki. Tym razem również się nie zawiodłam! Oba kosmetyki sprawdziły się u mnie świetnie. Nie wiem czy jest to zasługa tylko tych kosmetyków, natomiast z całą pewnością znacznie przyczyniły się one do poprawy stanu mojej cery. Stosuję je już od kilku tygodni. Moja poranna pielęgnacja, różni się nieco od tej wieczornej- kiedy to po całym dniu, muszę zmyć wszystkie zanieczyszczenia oraz makijaż. Wtedy też, przemywam ją dwa razy, najpierw stosuję żel  z poprzedniego postu, a następnie ten marki SYNCHROLINE. Dzięki temu mam pewność, iż moja cera została dokładnie oczyszczona. Rano zaś stosuję AKNICARE cleanser, który całkiem nieźle radzi sobie z błyszczeniem się mojej cery w ciągu dnia. Co prawda nie eliminuje tego problemu  w 100%, natomiast moja cera faktycznie znacznie mniej się błyszczy i nie jest konieczne jej ciągłe pudrowanie. Oba kosmetyki mają bardzo podobny, delikatny zapach. Są również łatwe w aplikacji i dosyć wydajne, jednak zdecydowanie bardziej przypadło mi do gustu opakowanie AKNICARE cleanser, z pompką - jest ono zdecydowanie praktyczniejsze.
Kosmetyki z tej serii przeznaczone są dla osób dojrzałych, bądź w ostatniej fazie okresu dojrzewania, dlatego też dla mnie, okazały się być idealnymi i wystarczającymi aby wyeliminować moje niedoskonałości niemal  w 90%. Jeśli jednak jesteście we wczesnej fazie okresu dojrzewania, nie jestem w stanie Wam zagwarantować, iż efekty będą dokładnie takie same jak u mnie. Wpis powstał we współpracy  z marką SYNCHROLINE.

6 komentarzy: