piątek, 29 kwietnia 2016

ARTYSTRY HYDRA-V
INFORMACJE OGÓLNE:
ARTISTRY HYDRA-V Maseczka nawilżająca o natychmiastowym działaniu zapewnia odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i zdrowy wygląd skóry. Łatwość stosowania połączona ze specjalną formułą to najnowszy trend w dziedzinie nawilżania skóry. Jest wykonanego z bardzo delikatnego włókna. Formuła nawilżająca, która ściśle przylega do twarzy, nasyca ją dokładnie wysoko skoncentrowanym kwasem hialuronowym i liposomami na bazie wody z fiordów norweskich, które zapewniają natychmiastowy, zauważalny efekt nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy nawilża skórę po usunięciu maseczki.

CHARAKTERYSTYKA:
Maseczka nawilżająca zawiera 30 g silnie skoncentrowanej esencji nawilżającej, w której znajduje się kwas hialuronowy* oraz liposomy ARTISTRY HYDRA-V na bazie wody z fiordów norweskich.
- Natychmiastowe nawilżenie i poprawa elastyczności skóry.
- Błyskawiczne i długotrwałe efekty (nawilżenie utrzymujące się aż do 8 godzin).
- Wszystkie składniki nawilżające są równo rozprowadzane po skórze dzięki materiałowi z mikrofibry, z którego wykonana jest maseczka. 
- Stały efekt nawilżenia po zdjęciu maski.
- Odpowiednia dla wszystkich typów skóry.

*KWAS HIALURONOWY - Ze względu na swoje doskonałe właściwości nawilżające, kwas hialuronowy bardzo często nazywany jest „magnesem wilgoci”. Jest to substancja, która stanowi jeden z naturalnych składników skóry ludzkiej i jest w stanie zatrzymać 1000 razy więcej wody od swojej wagi. Kwas hialuronowy przyczynia się do zachowania odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry i poprawy jej elastyczności.SPOSÓB UŻYCIA:
1. Umyj twarz ARTISTRY HYDRA-V™ Odświeżającą pianką oczyszczającą, a następnie przemyj skórę ARTISTRY HYDRA-V™ Tonikiem odświeżającym. Aby uzyskać maksymalne efekty, nałóż na skórę ARTISTRY HYDRA-V™ Skoncentrowane serum rewitalizujące.
2. Otwórz saszetkę i wyjmij maseczkę.
3. Następnie usuń drobną siateczkę znajdującą się po wewnętrznej stronie maseczki.
4. Nałóż maseczkę na skórę stroną bez siateczki zwróconą w kierunku twarzy. Dopasuj maseczkę w sposób, który zapewni jej najlepsze ułożenie.
5. Usuń większą siateczkę.
6. Zrelaksuj się, gdy wodne ampułki i liposomy z wody z fiordów norweskich będę nawilżać Twoją skórę. W celu uzyskania optymalnego efektu nawilżającego, pozostaw maseczkę na twarzy przez 20 minut, a następnie zastosuj normalny program pielęgnacji skóry.

CENA:
152,00 PLN / W opakowaniu znajduje się 5 maseczek.MOJA OPINIA:
Maseczka ARTYSTTRY Hydra-V, u mnie sprawdziła się znakomicie. Choć jej cena może przyprawić nas o zawrót głowy, to muszę przyznać, że efekty po jej zastosowaniu, nie równają się z żadną inną maską, którą do tej pory miałam okazję testować. Dużym plusem była dla mnie jej forma - osobiście nie przepadam za maskami w kremie, których zmywanie z twarzy jest zwykle czasochłonne. Zgodnie z zaleceniami, przed jej zastosowaniem, użyłam kosmetyków z tej samej serii dla wzmocnienia efektu (nie jest to jednak wymóg konieczny). Producent zaleca pozostawienie jej na twarzy przez około 20 minut, ja trzymam ją nieco dłużej. Maseczka jest bardzo nasączona, dzięki czemu, nawet po dłuższym czasie jej pozostawienia na naszej skórze, nie wysycha. Przyjemnie pachnie, ale zapach nie jest duszący. Po usunięciu maseczki z twarzy, moja cera jest niezwykle odprężona i nawilżona. Cera wygląda promienni, młodziej i zdrowiej. Mam wrażenie, że kosmetyk ten wnika bardzo głęboko, dzięki czemu efekt nawilżenia utrzymuje się niezwykle długo. Na pewno będę do niej wracać! Zdecydowanie polecam!
Wpis postał we współpracy z marką AMWAY.

4 komentarze: