niedziela, 29 listopada 2015

FOREO - DAY & NIGHT CLEANSER


PLYNY DO MYCIA TWARZY 

Unikalne formuły współgrają z jednoczesnym użytkiem urządzeń z linii LUNA™AKTYWACJA T-SONIC™ zmienia konsystencję płynu, by lepiej stymulować składniki aktywne, które wnikają głębiej w skórę, maksymalizując ich wchłanianie i skuteczność. Dlatego zalecane jest ich stosowanie ze szczoteczka LUNA, aby wzmacniać działanie składników. 


Płyn do mycia twarzy na dzień na bazie pobudzającego, rozświetlającego jogurtu

KREMOWY JOGURT NATYCHMIASTOWO POBUDZA I CHRONI SKÓRĘ. Dzięki zadziwiającej  konsystencji przekształca jej kremowy jogurt w puszystą piankę. Codzienne oczyszczanie twarzy staje się czymś wyjątkowym i to już przed rozpoczęciem dnia.  Wzbogacony esencją z bergamotki, wyciągami z owoców moreli i mandarynki natychmiast odświeża,  oczyszcza i nawilża skórę.  Jednocześnie uwalnia składniki odżywcze probiotyków jogurtowych, nawilżając i chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami  zewnętrznymi dzień po dniu. Skóra staje się się miękka, gładka, zdrowa i promienna.


Płyn do mycia twarzy na noc na bazie topniejącego żelu

LUKSUSOWY TOPNIEJĄCY ŻEL GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY I USUWAJĄCY TOKSYNY. Jedwabisty żel dzięki połączeniu mocy meteorytu i bardzo drobnych cząsteczek, po nałożeniu na twarz przeistacza się w aksamitne mleczko oczyszczając, usuwając łagodnie, dogłębnie i skutecznie wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Wybierz się w zmysłową podróż, która wzbogaci  wieczorny rytuał pielęgnacyjny, pozostawiając skórę czystą, miękką, gładką i promienną.


Wszystkie płyny do mycia twarzy od FOREO posiadają w 95% składniki pochodzenia naturalnego i nie zawierają silikonów, alkoholu, SLS, parabenów, oleju mineralnego, glikolu propylenowego i 2-Fenoksyetanolu.

CENA: 
Płyn do mycia twarzy na dzień: 124,90 PLN
CENA: 
Płyn do mycia twarzy na noc: 149,90 PLN

MOJA OPINIA:
Oba płyny fantastycznie radzą sobie z oczyszczaniem mojej cery. Płyn na dzień, doskonale odświeża moją cerę, dzięki czemu wygląda na bardziej wypoczętą i promienną. W dużej mierze jest to również zasługa szczoteczki sonicznej FOREO LUNA, która dodatkowo pobudza i relaksuje moją skórę twarzy. Płyny te mają przepiękny i subtelny zapach, który kojarzy mi się z bardzo ekskluzywnymi kosmetykami. Ich opakowania są minimalistyczne, a dzięki dozownikom, aplikacja łatwa i przyjemna. I chodź płyn na noc, nie ma najmniejszych problemów z usunięciem mojego makijażu i pachnie bardzo porównywalnie to jego wersji na dzień - to jednak ten drugi nieco bardziej przypadł mi do gustu. Być może ze względu na swoją gładką konsystencje, pozbawioną granulek, która mam wrażenie nieco lepiej się rozprowadza po twarzy, za pomocą szczoteczki. 

WYDAJNOŚĆ:
1 opakowanie/ok. 3-4 miesiące 


Od października 2015 roku, płyny do mycia twarzy będą dostępne wyłącznie w Perfumeriach Douglas.Wpis powstał przy współpracy  z marką FOREO.

6 komentarzy: