wtorek, 24 listopada 2015

RALPH LAUREN - USGoBoy


RALPH LAUREN to jedna z najbardziej cenionych przeze mnie firm odzieżowych. Wielokrotnie w moich postach pojawiały się torebki tej marki. Ponadczasowe koszulki polo, przepiękne swetry oraz koszule, to chyba największe klasyki tej marki. Ponieważ na dworze robi się coraz chłodniej, z pewnością już niebawem do mojej niewielkiej kolekcji swetrów, dołączy których z poniżej zaprezentowanych modeli Ralpha Laurena.

FRINGED SILK-KNIT TOP | CABLE-KNIT CASHMERE SWEATER | CABLED CASHMERE DOLMAN SWEATER


Jeśli podobnie jak ja, jesteście fanami tej marki - to zachęcam was do skorzystania z usług USGoBoy, o której pisałam Wam TUTAJ. USGoBoy, jest pośrednikiem w zakupach. Firma ta, zajmuję się dostarczeniem przesyłek z USA. Dzięki niej możecie zaoszczędzić na przesyłce nawet do 80%. Współpracuje z jednymi z najbardziej cenionych marek na świecie, takimi jak Ralph Lauren. Jego partnerami logistycznymi są takie firmy kurierskie jak DHL Express, USPS, FedEx oraz płatnicze: PayPal i WebMoney.


Więcej informacji o firmie znajdziecie TUTAJ. Zachęcam Was również do śledzenie fan page'a marki na Facebooku oraz Twitterze, gdzie znajdziecie informację, jak uzyskać 10% rabatu [TUTAJ][TUTAJ].

Wpis powstał we współpracy z firmą USGOBOY.

3 komentarze: