niedziela, 24 lipca 2016

EAST FASHION
Festiwal odbędzie się 8-10 września, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym oraz Centrum Spotkania Kultury w Lublinie. Imprezie oprócz licznych pokazów projektantów oraz marek odzieżowych, będą towarzyszyć także m.in. targi mody, konferencja dla przedstawicieli branży odzieżowej, wystawa kostiumu scenicznego w Teatrze Muzycznym oraz warsztaty rysunku żurnalowego. 
W MFM EAST FASHION, wezmą udział zarówno Polscy, jak i zagraniczni projektanci (z Ukrainy, Białorusi, Litwy). Festiwal rozpocznie się 8 września, o godzinie 19:00 w CSK w Lublinie. W pokazie inauguracyjnym swoje projekty zaprezentują m.in. Marzena Efir, Agnieszka Bonisławska, Aleksandra Zgubińska, Jerzy Ilczyna, Jerzy Antkowiak, Małgorzata Czernik. Prowadzącymi tego wydarzenia będą Zofia Czernicka oraz Michał Lesień-Głowacki.Organizatorem eventu jest KLASTER DESIGNU, INNOWACJI i MODY. W oparciu o własną agencję modeli i modelek prezentował kolekcje polskich i lubelskich projektantów zarówno w Lublinie, jak innych miastach regionu. Wielokrotnie pomagał też stawiać pierwsze kroki na wybiegu początkującym dyktatorom mody. 

W licznych pokazach projektantów i marek odzieżowych, obok modelek AGENCJI CATWALK MODELS, pojawią się gwiazdy znane z ekranów kin i telewizji (m.in. Izabela Trojanowska, Jolanta Mrotek, Sylwia Wysocka, Dorota Głowacka-Lesień, Arkadiusz JaniczekMirosław Jękot)

Wszystkie aktualności oraz partnerów festiwalu znajdziecie na stronie EASTFASHION.PL.


MODELKA: Marysia ŁUSZCZAK
STYLIZACJA: Katarzyna KOLASA

10 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa kreacji, które zostaną zaprezentowane na pokazach. Zawsze powinniśmy wspierać nasze rodzime marki :)

  divirose.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem tego samego zdania ;) Bardzo cenię sobie ubrania szyte w Polsce, przez rodzimych projektantów czy marki odzieżowe :) Postaram się przygotować fotorelacje z tego wydarzenia :)

   Usuń
 2. Ta sukienka jest piękna!
  Zachwycasz w niej!

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia i suknia <3 perfekcja !

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna sukienka - zwiewna, romantyczna i jeszcze ten gołębi kolor.. Świetne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowite zdjęcia!
  www.evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe wydarzenie, warto sprawdzić :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń